Warning: mysqli_query(): (HY000/1030): Got error 28 from storage engine in /home/genera08/domains/zdrowekonopie.org.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1924

Błąd bazy danych WordPressa: [Got error 28 from storage engine]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('post_tag') AND tr.object_id IN (472) ORDER BY t.name ASC

Błąd bazy danych WordPressa: [Got error 28 from storage engine]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND tr.object_id IN (472) ORDER BY t.name ASC

Błąd bazy danych WordPressa: [Got error 28 from storage engine]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('nav_menu') ORDER BY t.name ASC

ZOBACZ

Statut Fundacji

Kliknij w ikonę aby zobaczyć

Właściwości Oleju CBD

Kliknij w ikonę aby zobaczyć

Dr Titus Medical Marijuana INC

Kliknij w ikonę aby zobaczyć

Rekomendowane Karty SENIORA

Kliknij w ikonę aby zobaczyć

ZOSTAŃ Z NAMI

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze oferty

Nasza domena poświęcona jest propagowaniu wśród ludzi, produktów stosowanych w alternatywnej medycynie,spopularyzowanie artykułów,firm i ludzi którzy codzienną pracą, czy zagorzałą pasją przyczyniają się do prawdziwego poprawiania zdrowotności w Polsce.

Najbardziej nas interesuje temat Endokannabinoidów oraz ich receptorów znajdujących się w całym organizmie. I chociaż System Endokannabinoidowy wykonuje swoje liczne zadania ,eksperci uważają, że główną funkcją ECS jest regulacja homeostazy.

Trudno jest zdefiniować system tak bardzo złożony jak ECS, ale warto wiedzieć, że w komórkach naszego ciała istnieją dwa typy ważnych receptorów – CB1 i CB2.

Występują one licznie w mózgu oraz systemie immunologicznym. Organizm wytwarza kannabinoidy w sposób naturalny (np. endokannabinoidy: anandamid i 2-AG) i mają one podobną strukturę chemiczną do kannabinoidów pochodzenia roślinnego, jak CBD.

KIM JESTEŚMY

Nasz zespół składa się z osób posiadających wieloletnie doświadczenie praktyczne jak i merytoryczne w dziedzinie zdrowia, opieki i profilaktyki. Misją Fundacji „SeniorPlus” jako Ambasadora firmy Medical Marijuana Inc. jest działanie na rzecz : zwiększenia świadomości zdrowotnej Seniorów i ich rodzin oraz inicjowanie zmian systemowych prowadzących do poprawy jakości opieki zdrowotnej dla nich. Fundacja „SeniorPlus” zwraca uwagę na to, że efektywna profilaktyka i edukacja ma kluczowe znaczenie dla budowania zdrowego społeczeństwa. Nie zapominając o przyszłym pokoleniu. Zespół fundacji to specjaliści,naukowcy uczestniczący w projektach związanych ze zdrowiem od roku 2004 r. jak również zespół, który przyczynił się do tego, że na rynku pojawiły się urządzenia do diagnostyki wad postawy dzieci oraz do leczenia skolioz. Zespół skutecznie promuje innowacyjne rozwiązania, urządzenia do leczenia, profilaktyki poprawy stanu zdrowia.

Swoją aktywnością Fundacja chce rozpocząć otwartą, publiczną dyskusję na temat sytuacji zdrowotnej osób dorosłych oraz dzieci, by wspólnymi siłami zmieniać niekorzystne statystyki. Wiemy, że tylko skoordynowana współpraca pomiędzy różnymi podmiotami zapewni realny i skuteczny sukces w ochronie zdrowia społecznego.Stąd nasze działania ukierunkowane na innowacyjne rozwiązania w dziedzinie Tele-opieki i profilaktyki skierowane do osób starszych jak również do młodszego pokolenia.

TOP